Jak obrócić bonusem u bukmachera?

Jak obrócić bonusem u bukmachera?

Być może są osoby, które chcą zapewnić sobie jakieś dodatkowe źródło dochodu, ale tak naprawdę nie wiedzą jakie to mogłoby być.

W dzisiejszych czasach możliwości jest bardzo wiele, ponieważ bardzo mocno rozwinął się Internet. Jak najbardziej da się zarabiać nawet bez wychodzenia z domu. W jaki sposób? Jedną z alternatyw, która okaże się dla nas odpowiednia mogą być zakłady bukmacherskie.

Sposób na zarobek

Nie każdemu musi to odpowiadać, ale na pewno da się w ten sposób, w zasadzie bez większego wysiłku zarobić sporo pieniędzy. Wbrew pozorom nie trzeba nawet interesować się sportem, jeśli ma się odpowiednio dużo szczęścia. Chcąc się tym zająć najpierw musimy znaleźć bukmachera, który będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Wiele osób poleca Betclick, ponieważ właśnie tam mamy atrakcyjny bonus na start – dla nowych klientów, a konkretniej jest to zwrot do 550 zł za pierwszy przegrany kupon. Jednak warto wiedzieć, że nawet w przypadku porażki wspomniane środki wrócą na nasze konto, jednak będzie to konto bonusowe i niestety ich ponowna wypłata na konto bankowe nie jest wcale taka prosta. Dlaczego?
Jak obrócić bonusem u bukmachera?

Obrót bonusem

Jak się okazuje jeśli chcemy, aby te pieniądze były na naszym koncie bankowym to trzeba nimi minimum ośmiokrotnie obrócić. Nie jest to wcale takie proste jak mogłoby się nam wydawać. Co więcej kurs każdego z ośmiu zakładów musi wynosić przynajmniej 2.00. Zatem jak łatwo policzyć przy pełnym zwrocie chcą wypłacić nasz bonus będziemy musieli postawić zakłady na łączną kwotę 4400 zł. Oczywiście chodzi tutaj o osiem kuponów za 550 zł. Dotyczy to bez wyjątku wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Pamiętajmy jeszcze o tym, że po wpisaniu odpowiedniego kodu przy rejestracji na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni. Po upływie tego czasu niestety nasze bonusowe środki przepadną. Dodajmy jeszcze, że do obrotu bonusem nie możemy korzystać z zakładów systemowych. Więcej na temat innych promocji przeczytamy tutaj betclic kod promocyjny. Jak zatem widać to wszystko nie jest wcale takie proste – warto znać dokładne zasady.

Author Image
Redakcja