Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o iPadzie

Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o iPadzie

Technologia iPada wydaje się być aktualizowana co roku.

Pojawia się nowy iPad i w końcu tęsknisz za jego fantazyjnymi zmianami, od lżejszego po większy dysk twardy. Zapomnij o tej zazdrości, korzystając z poniższych wskazówek, aby iPad już miał dokładnie to, czego chcesz.Kup dobrej jakości etui i osłonę ekranu do iPada. Prawdopodobnie zapłaciłeś dużo pieniędzy za iPada, więc musisz upewnić się, że jest chroniony przed uszkodzeniem. Dobrej jakości etui ochroni iPada przed drobnymi przypadkowymi upadkami, a osłona ekranu zapobiegnie zarysowaniu ekranu.Apple zawsze sprawdza wszystkie swoje aplikacje przed pokazaniem ich w sklepie. Oznacza to, że ogólnie możesz ufać jakości przedmiotu, który otrzymasz. Powinieneś jednak przynajmniej pobieżnie przyjrzeć się opiniom poprzedniego użytkownika; można to zrobić bezpośrednio ze sklepu.Jeśli Twoi znajomi również posiadają iPady, możesz udostępnić im całą swoją bibliotekę muzyczną i wideo. Otwórz aplikację ITunes i aktywuj funkcję udostępniania domu. Musisz także wprowadzić swój Apple ID w menu muzyki i wideo na iPadzie. Aby uzyskać dostęp do biblioteki udostępnionej, otwórz aplikację muzyczną lub wideo i wybierz więcej. Będziesz wtedy miał dostęp do listy bibliotek współdzielonych.Jeśli posiadasz iPada, dobrym pomysłem jest wykonanie kopii zapasowej. Możesz zmusić iTunes do wykonania kopii zapasowej, aby dane zostały poprawnie zapisane. Przejdź do iTunes i kliknij prawym przyciskiem myszy listę urządzeń i wybierz kopię zapasową. Możesz także użyć tej samej funkcji w iCloud do tworzenia kopii zapasowych.Możesz przewinąć z powrotem na górę długiej strony w przeglądarce bez wielokrotnego przesuwania palcem po ekranie. Istnieje znacznie wydajniejsza metoda. Wszystko, co musisz zrobić, to jednorazowo dotknąć palcem paska tytułu. Powrócisz z powrotem do góry strony.Dla oddanego użytkownika iPada, który spędza dużo czasu w podróży, konieczne jest noszenie dodatkowej baterii, która została naładowana. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o iPadzie

Bardzo niewygodne jest brak soku w samolocie lub pociągu, bez nadziei na podłączenie ładowarki, dopóki nie dotrzesz do celu.Ludzie często popełniają błędy podczas pisania na tabletach, co prowadzi do ciekawych literówek w wynikowych wiadomościach.

Jest na to rozwiązanie w postaci dyktowania mowy na iPadzie. Naciśnij przycisk Home dwa razy, a następnie uderz w mikrofon. Po podyktowaniu swojego utworu jeszcze raz dotknij ikony, a zostanie wyświetlony tekst.Autokorekta to wspaniała funkcja iPada dla tych, którzy są wyzwaniem ortograficznym. Twoja funkcja autokorekty jest automatycznie włączona. Aby go użyć, po prostu naciśnij Enter, gdy tylko zobaczysz na ekranie korektę pisowni. Jest to prosty sposób na skrócenie czasu edycji i uniknięcie konieczności sprawdzania każdego słowa, które piszesz.Na iPadzie możesz używać klawiatury. Niektórzy ludzie kochają swojego iPada, ale tęsknią za klawiaturą. Dobrą wiadomością jest to, że będzie z nią współpracować każda bezprzewodowa klawiatura Apple. Będzie również działać z każdą klawiaturą korzystającą z Bluetooth. Istnieje kilka iPadów, które mają już wbudowaną poręczną klawiaturę.Nie musisz płacić za nowego iPada rok po roku! Jest wystarczająco dużo aplikacji, aby mieć pewność, że iPad, który posiadasz, będzie działał dla Ciebie w obecnej formie. Trzymaj pieniądze w kieszeni, korzystając z porad zawartych w tym artykule. Kiedy Twój iPad zrobi to wszystko, będziesz szczęśliwy.

Author Image
Redakcja