Majówka w Zakopanem

Majówka w Zakopanem

Zakopane to miejscowość, która ma do zaoferowania każdemu turyście coś interesującego. To miejsce pod każdym względem wyjątkowe, dlatego przyciąga, co roku tak wielu gości.

Jeśli chcemy miło spędzić majówkę, a do tego dopisze nam jeszcze pogoda to można chodzić po górach.
W maju rusza nowy sezon, dlatego wszystko jest otwarte i gotowe na turystów. Trzeba tylko tam pojechać i to wszystko zobaczyć. Jeśli nie chcemy chodzić po górach to zawsze można wjechać sobie na Gubałówkę. Przygotowana jest specjalna kolejka i po kilku minutach będziemy na samej górze. Tam można miło spędzić czas, można zjeść, można pojeździć na quadach. Atrakcji na pewno nam nie braknie, dlatego im wcześniej się tam udamy tym lepiej będzie dla nas. Trzeba będzie tylko nieco wcześniej zadbać o to żeby było tam miejsce do spania dla nas. Majówka to czas, kiedy ruch się zwiększa, dlatego im wcześniej zrobimy rezerwacje tym lepiej będzie dla nas.

Domek z bali VIP w Zakopanem

Dla osób, które mają bardzo duże wymagania można polecić domek z bali VIP. Domek ma powierzchnie osiemdziesięciu pięciu metrów kwadratowych. Przygotowane jest spanie dla nawet ośmiu osób. Mamy do dyspozycji trzy sypialnie w każdej z nich znajduje się łazienka. W salonie znajduje się telewizor plazmowy, mamy telewizję satelitarną, bezprzewodowy Internet. W salonie znajduje się również aneks kuchenny i kanapa do siedzenia i spadania dla dodatkowych osób. To jednak nie wszystkie atrakcje, bo na parterze goście mają do dyspozycji saunę fińską. W aneksie kuchennym goście mogą skorzystać z czajnika bezprzewodowego, lodówki czy płyty ceramicznej grzejnej. Na miejscu mamy dokładnie to wszystko, co jest nam potrzebne. Ofertę można będzie zobaczyć na stronie domki w Zakopanem. To miejsce ma coś w sobie i my możemy tam pojechać i to sprawdzić.

Majówka na pewno będzie zaliczona do udanych, jeśli pojedziemy do Zakopanego i do tego jeszcze wybierzemy właśnie taki super domek. Trzeba tylko od razu zrobić sobie w tym domku rezerwacje.

Author Image
Redakcja