Na czym polegają zabiegi z użyciem lasera?

Na czym polegają zabiegi z użyciem lasera?

Laseroterapia to termin obejmujący szereg dziedzin medycyny oraz kosmetologii.

Zabiegi laserowe wykorzystują skupione światło o różnych długościach fal do wielu różnych celów. Główną zaletą stosowania laserów w procedurach medycznych jest oferowana przez nie precyzja. W Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna oferowana jest szeroka gama terapii laserowych w celu leczenia wielu różnych problemów estetycznych. Od depilacji laserowej, modelowania sylwetki po usuwanie makijażu permanentnego oraz spłycania zmarszczek, każdy znajdzie zabieg z użyciem lasera dobrany do swoich potrzeb.

Na czym polegają zabiegi z użyciem lasera?

Profesjonalne zabiegi laserowe oferuje Klinika Medycyny Estetycznej Vesuna

Istnieje wiele estetycznych zastosowań laserów w medycynie, dermatologii i kosmetologii. Technologia ta może być wykorzystana do osiągnięcia wielu takich samych wyników jak operacja plastyczna, ale bez inwazyjności, blizn, powikłań lub okresu rekonwalescencji. Odmładzanie skóry jest jednym z najczęstszych zastosowań laseroterapii, ale może być również stosowana do zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej. Możliwości wykorzystania urządzeń laserowych są praktycznie nieograniczone.

Lasery mają szereg specyficznych zastosowań w medycynie. Wiadomo, że leczą niektóre rodzaje nowotworów, zwykle w połączeniu z innymi metodami leczenia, takimi jak chirurgia lub chemioterapia. Są używane do usuwania narządów i tkanek, takich jak kamienie nerkowe czy przerost prostaty. Mogą promować wzrost włosów w określonych warunkach. Laseroterapia stosowana jest w wielu zabiegach wizyjnych. Może leczyć ból i być stosowany do przyżegania ran chirurgicznych. Wreszcie, ten rodzaj terapii oferuje szereg korzyści kosmetycznych. Służy do usuwania zbędnego owłosienia, tatuaży, blizn, znamion, brodawek i pieprzyków. Lasery zmniejszają również widoczność zmarszczek, poprawiają również napięcie skóry.

Klinika Medycyny Estetycznej Vesuna oferuje wiele rodzajów zabiegów z użyciem lasera. Może to być usuwanie makijażu permanentnego, depilacja laserowa, leczenie nietrzymania moczu i problemów ginekologicznych, usuwanie blizn, czy zabiegi modelujące sylwetkę.

Posted in Bez kategorii
Author Image
Redakcja