Celebrytki kulinarne w kuchni. Poznaj najpopularniejsze osoby.

Celebrytki kulinarne w kuchni. Poznaj najpopularniejsze osoby.

Ewa Wachowicz, miss Polski z 1992 roku, jest kobietą niezwykle aktywną zawodowo.

Zajmowała się pisaniem felietonów, wymagającą karierą modelki, prowadzeniem biznesu. Związana była także z polityką, gdyż przez jakiś czas pracowała jako rzecznik prasowy byłego ministra Waldemara Pawlaka. Prowadzi własne programy kulinarne. Napisała masę książek z przepisami zarówno dla początkujących kucharzy, jak równie dla ludzi, którzy lubią spędzać w kuchni długie godziny. Znana jest także jako producentka wielu telewizyjnych pozycji. Co więcej, gościnnie występowała w serialach, np. w Niani, oraz w filmie Jak poślubić milionera z 2019 roku. Jej pasją jest wspinaczka górska, można zatem powiedzieć, że jest podobna charakterologicznie do Martyny Wojciechowskiej. Zdobyła między innymi szczyt Kilimandżaro, co budzi nasz wielki podziw. Szerzej poczytać można o niej na stronie internetowej www.przepis-kulinarny.pl/ewa-wachowicz.html. Znajdują się tam również najpopularniejsze przepisy kulinarne z kultowego programu Ewa Gotuje. Ewa jest miłośniczką prostych i jednocześnie wykwintnych potraw. W jej książce kulinarnej znajdziesz zarówno proste przepisy na placki ziemniaczane, jak i wykwitne ciasta o wdzięcznej nazwie „Użądlenie pszczoły”.

Celebrytki kulinarne w kuchni. Poznaj najpopularniejsze osoby.

Czy Magda Gessler jest najlepszą kucharką telewizyjną?

Magda Gessler to wybitna marka w świecie telewizyjnych show. Utalentowana, pracowita, charyzmatyczna popularyzatorka dobrej sztuki kulinarnej (książki i programy telewizyjne). Przez niektórych uważana jest za zbyt wymagającą szefową, ale robi to tylko po to, by osiągnąć doskonałość smaku i otoczki związanej z podaniem potrawy. Jako restauratorka wyznaczyła sobie wysokie standardy. Jest właścicielką kilkunastu restauracji, do których klienci walą drzwiami i oknami. Podobnie jak Ewa Wachowicz występowała gościnnie w serialach, a także w produkcjach z kategorii reality show. Jej felietony kucharskie można znaleźć w popularnych tygodnikach. Najbardziej znanym przedsięwzięciem Magdy Gessler jest oczywiście program Kuchenne rewolucje emitowany w stacji TVN.
    
Jeśli chcesz poczuć się jak gotuje Magda Gessler, polecam stronę internetową www.przepis-kulinarny.pl/przepisy-magdy-gessler-7-60.html, gdzie umieszczone są jej najlepsze przepisy.  Warto spróbować się z nimi zmierzyć, bo są gwarancją dobrego smaku. Magda Gessler potrafi jedną zmianą całkowicie odmienić potrawę. Internauci są zachwyceni kunsztem kulinarnym zarówno Ewy Wachowicz jak i Magdy Gessler. Sprawdź ich pomysły kulinarne i zastosuj w swojej kuchni.

Posted in Bez kategorii
Author Image
Redakcja