Najnowsze modele szafek ze skrytkami

Najnowsze modele szafek ze skrytkami

Dzisiaj poza tym, że zwracamy uwagę na estetykę wykonanych szafek to jeszcze chcemy żeby były one w korzystnej dla nas cenie.

To bardzo ważne, aby wszystko było tak stworzone abyśmy byli zadowoleni. Liczy się przede wszystkim producent takich szafek. Im firma jest bardziej solidna tym lepsze wypuszcza na rynek szafki, a nam właśnie na tym zależy. Szafki, które posiadają skrytki przede wszystkim mają być bezpieczne. Skoro ktoś chowa tam dokumenty i inne rzeczy osobiste to musi to być trudne do otwarcia. Wtedy wiemy, że można tam zostawić to, co dla nas jest dużo warte. Wykorzystanie blachy o dużej grubości daje bardzo dobre efekty. Nie ma problemów z tym, że nagle pojawi się tam korozja. Nawet, jeśli będą to skrytki, które będą stały na zewnątrz to warunki atmosferyczne nie są dla nich zagrożeniem. Na zewnątrz można zamówić szafki, które mają zamontowany specjalny daszek. Wtedy deszcz czy śnieg nie będą tutaj żadnym problemem. Całość zawsze malowana jest farbą proszkową, dlatego jest tak trwałą. Dodatkowo wieniec dolny w takich modelach jest wykonany z ocynkowanej blachy. Właśnie takiego modelu nam trzeba.

Najnowsze modele szafek ze skrytkami

Konstrukcja skrytek jest bardzo dobrze przemyślana. To, dlatego posiadają specjalne wywietrzniki.

W ten sposób cyrkulacja powietrza przebiega w prawidłowy sposób. Nie ma nieprzyjemnych zapachów we wnętrzu i nie ma wilgoci. Firma przygotowała nam do wyboru aż trzy typy zamknięć. Mozer to być zamek patentowy na kluczyk, kłódka albo zamykanie przy użyciu monety. To ostatnie rozwiązanie jest bardzo popularny w skrytkach, które są montowane w galeriach handlowych i na dworcach. Wybierając nowoczesne i trwałe szafki metalowe otrzymamy ofertę dopasowana do naszych potrzeb. Szafki można zamówić w różnych kolorach. Jeśli komuś nie podoba się jasny popiel to powinien na stronie internetowej firmy, która się tym zajmuje przejrzeć dostępną paletę. Jeśli spodoba nam się jakiś kolor to trzeba będzie się w tej sprawie skontaktować z firmą. Dowiemy się, jaki jest czas oczekiwania na malowanie szafki i ile trzeba będzie za usługę dopłacić.

Author Image
Redakcja