Detroit: Become Human zostań androidem w świcie przyszłości

Detroit: Become Human zostań androidem w świcie przyszłości

Wśród gier obecnie bardzo ciekawą pozycję jest Detroit: Become Human.

Gra dzieje się w przyszłości w roku 2038, kiedy roboty zastąpiły ludzi w większości prac. Bez świecącego kręgu, który znajduje się w pobliżu ich świątyni, byliby prawie całkowicie nie do odróżnienia od żywych, oddychających ludzi, na których wyglądali. Z czasem roboty zaczynają dominować w świcie ludzi. Tak właśnie wygląda życie w Detroit za 20 lat w Detroit, gra koncentruje się na życiu trzech androidów: Kary, Markusa i Connora. Kontrolujesz wszystkie trzy roboty w różnych punktach gry, obserwując, jak ich historie stopniowo się zbiegają. Zasadniczo Detroit: Become Human ma na celu rozwiązanie trudnego pytania o to, co dzieje się ze światem, gdy zaczyna się pojawiać nowa klasa super-ludzi, którzy nie muszą spać i nigdy nie chorują. W grze możemy wcielić się w Markusa, który jest własnością starszego malarza na wózku inwalidzkim, Carla Manfreda. Detroit: Become Human zostań androidem w świcie przyszłości

Markus jest opiekunem Carla podaje mu lekarstwa, gotuje i podaje Carlowi jego posiłki oraz pomaga w innych pracach domowych.

Ich związek wydaje się prosty, ale sytuacja zmienia się, gdy Carl prosi Markusa o zrobienie czegoś, do czego nie był przeznaczony stworzenie własnej grafiki. Jako gracz, od ciebie zależy, jak Markus poradzi sobie w sytuacji i zdecydujesz, co jego obraz mówi o jego spojrzeniu na świat. Możemy zagrać także jako Connor, android, któremu powierzono zadanie uratowania młodej dziewczyny wziętej jako zakładniczka przez nieuczciwego androida. Misja wymaga przeszukania okolicy w celu znalezienia wskazówek. Nie sposób nie znaleźć nawiązań do Łowcy Androidów, jednak ten świat wygląd całkiem inaczej. W grze możemy liczyć nie tylko na fantastyczny silnik, ale także warstwa graficzna jest bardzo dobrze przygotowana. Wszystko to wpływa na fakt że gra DETROIT, zdobyła tak bardzo wielu graczy na całym świecie. Z pewnością sterowanie przypadnie do gustu graczom konsolowym na różnych platformach.

Author Image
Redakcja