Jak niskim kosztem zmienić kolor auta?

Jak niskim kosztem zmienić kolor auta?

Wiele osób które posiadają auta sportowe, chce dodatkowo tuningować je wizualnie, obecnie nie musimy nakładać nowej warstwy lakieru, będziemy mogli wykorzystać do tego różnego rodzaju folię, które możemy łatwo założyć ale także zdjąć kiedy będziemy chcieli zmienić stylizacje.

Naturalnie możliwe jest wykonanie folii na całej powierzchni naszego auta, z pewnością będzie to dużo tańsza alternatywa do lakierowania.

Jak niskim kosztem zmienić kolor auta?

Oklejenie samochodu nada mu nowy charakter

Oczywiście w tym przypadku mamy do dyspozycji różne kolory, jeżeli chcemy wybrać jakiś kolor nietypowy, będziemy mogli zamówić na specjalne życzenie tego rodzaju rozwiązanie, oczywiście zasadniczo mogą być to kolory połyskujące, matowe czy też metaliczne i perłowe. Naturalnie są to rozwiązania, które bardzo dobrze chronią nasze auto przed działaniem promieni słonecznych, zatem nasz oryginalny lakier nie będzie zmieniał koloru, folię wykonane są w nowoczesnych technologiach, które chronią kolor folii przez długie lata. Nowoczesne folie wysokiej jakości sprawiają iż nie różnią się one od oryginalnego lakieru, naturalnie trzeba pamiętać aby prawidłowo je nałożyć.

Przed nałożeniem foli oczywiście powinniśmy odpowiednio przygotować całą powierzchnię, powinniśmy oczywiście usunąć wszystkie naleciałości, brud z naszego auta, także musimy zadbać o to aby odpowiednio odtłuścić całą karoserię specjalnym preparatem. Dopiero tak przygotowane auto będzie odpowiednie do oklejenia, wówczas folia będzie właściwie trzymała się powierzchni naszego pojazdu. Naturalnie oklejanie aut może być bardzo dobrym pomysłem jeżeli poszukujemy nowych nośników reklamy, możemy okleić folią nasz samochód w barwy firmowe, możemy nakleić dane kontaktowe, z pewnością będzie to bardzo dobry pomysł, duży nośnik reklamy naszej firmy.

Naturalnie wiele firm może wykonać oklejanie samochodu Wrocław jest miastem gdzie znajdziemy specjalistów w tej dziedzinie, mogą być to rozwiązania w jednym kolorze, można także zaprojektować różnego rodzaju wzory czy też grafiki które będą nam najbardziej odpowiadały. Dodatkowo można w ten sposób także przygotować samochód przykładowo na rajd. Będziemy mogli nakleić na drzwi numer czy też nazwisko kierowcy. Oczywiście możliwości jest wiele wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb.

Author Image
Redakcja