Jak sprzedać skiny CS:GO?

Jak sprzedać skiny CS:GO?

Czasem przychodzi taki czas, kiedy nasz aktualny ekwipunek się już nam znudzi i musimy znaleźć coś nowego. Z pomocą przychodzą strony, które pomagają w łatwy sposób sprzedać skiny CS:GO za prawdziwe pieniądze, dzięki którym możemy później zakupić nowe przedmioty na Steam. 

 

W tym poradniku pokażemy jak w kilku prostych krokach zamienić skórki z Counter-Strike: Global Offensive na prawdziwe pieniądze. Aby to zrobić wystarczy, że:

  1. Zalogujesz się na SkinCashier swoim kontem Steam
  2. Wybierzesz przedmioty, które chcesz sprzedać
  3. Wprowadzisz dane do płatności i zaakceptujesz ofertę wymiany

 

Te 3 proste kroki sprawią, że w chwilę otrzymasz pieniądze za swoje skiny CS:GO. Całość sprzedaży trwa maksymalnie minutę i jest bardzo prosta, ponieważ interfejs strony jest bardzo prosty, a także jest dostępny język polski wyświetlanych komunikatów.

 

Na co uważać podczas sprzedaży skinów CSGO?

Steam to prawdziwe siedlisko oszustów oraz hackerów, którzy tylko czekają na swoje ofiary, które stracą na chwilę swoją czujność. Przestrzegaj poniższych zasad, aby na pewno nie zostać oszukanym podczas wymiany skinów CS:GO na pieniądze:

 

1. Zweryfikuj czy otrzymujesz ofertę od prawdziwego bota SkinCashier

Bardzo popularną metodą kradzieży na Steam jest podmiana oferty wymiany, która wysyłana jest przez fałszywego bota podszywającego się pod stronę. Podczas finalizacji sprzedaży na SkinCashier wyskakuje okienko, które informuje o szczegółach danego konta Steam, dlatego podczas akceptacji oferty wymiany możesz szybko zweryfikować czy przyszła ona od prawdziwego bota.

 

2. Upewnij się, że nie jesteś na tzw. “phishing site”

Dokładnie upewnij się czy jesteś na prawidlowej wersji strony SkinCashier, jej oficjalny link – https://skincashier.com/pl. Sprawdź także czy obok adresu wyświetlona jest kłódka, która potwierdza to, że połączenie między komputerem a serwerem jest szyfrowane i bezpieczne.

 

3. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego konta Steam oraz komputera

Regularnie skanuj swój komputer, aby być pewnym, że nie ma na nim żadnego wirusa, który umożliwiłby kontrolę nad Twoim kontem Steam osobie trzeciej. Dodatkowo korzystaj z dwuskładnikowego uwierzytelnienia na swoim koncie Steam, które bardzo silnie zabezpiecza konto Steam przed włamaniem.

 

Podsumowanie

Sprzedaż skinów CS:GO w dzisiejszych czasach jest bardzo prosta i sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków, dlatego nie czekaj na lepszą okazję i wymień swoje przedmioty na nowe i zaskocz swoich znajomych!

Author Image
Redakcja