Jak się dowiedzieć, czy ubezpieczenie właściciela domu jest odpowiednie dla Ciebie?

Jak się dowiedzieć, czy ubezpieczenie właściciela domu jest odpowiednie dla Ciebie?

Wielu właścicieli domów oszczędza pieniądze na swoim ubezpieczeniu, próbując spersonalizować swoje pakiety zamiast korzystać z domyślnego planu firmy.

Jeśli chcesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, zapoznaj się z tymi wskazówkami na temat tego, co możesz zrobić, aby złapać ofertę bez utraty jakości.Zaoszczędź pieniądze na ubezpieczeniu właściciela domu, nie kupując przedmiotów, które są potencjalnie szkodliwe. Budowa basenu lub zakup trampoliny może podnieść twoją roczną składkę nawet o dziesięć procent, a nawet więcej. Zamiast tego odwiedź pobliski basen lub plac zabaw i ciesz się tą samą przyjemnością za niższą cenę.Rozważając ubezpieczenie domu, upewnij się, że masz dużo zainstalowanych alarmów przeciwpożarowych. Pomoże to nie tylko w zapewnieniu własnego bezpieczeństwa, ale również zakwalifikuje Cię do ewentualnych zniżek od Twojego ubezpieczyciela. Szczególnie w starych domach niezbędne jest posiadanie co najmniej jednego detektora na poziom. Pamiętaj, aby aktywnie informować swojego dostawcę o swoich czujnikach dymu.Wielu właścicieli domów chce co roku utrzymywać niskie składki ubezpieczeniowe. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest wybór polisy z wyższym odliczeniem. Twoje składki zmniejszą się wraz ze wzrostem odliczeń. Upewnij się jednak, że masz fundusz napraw awaryjnych, aby dokonać niezbędnych drobnych napraw, za które nie zapłaci twoje ubezpieczenie.Spłata kredytu hipotecznego może nie być łatwa, ale może to spowodować znaczny spadek składek ubezpieczeniowych właściciela domu. Firmy ubezpieczeniowe zakładają, że ludzie, którzy są właścicielami swoich domów, są bardziej skłonni do dbania o nie, więc będą zgłaszać mniej roszczeń, które firma ubezpieczeniowa będzie musiała zapłacić.Najlepszym sposobem na obniżenie składki ubezpieczeniowej jest podniesienie franszyzy. Polisa z wysokimi odliczeniami to zakład przeciwko domowi, że tak powiem. Wolisz ryzyko, że będziesz musiał zapłacić za wysoki franszyzę, niż to, że będziesz musiał płacić co miesiąc większą sumę pieniędzy. Jak się dowiedzieć, czy ubezpieczenie właściciela domu jest odpowiednie dla Ciebie?

Tak więc, jeśli jesteś konserwatywny, może to nie być najlepsze rozwiązanie.

Ale jeśli chcesz zaryzykować, że musisz zapłacić tak wysoki udział własny, warto zastosować tę strategię.Kiedy masz do czynienia z ubezpieczeniem domów, pamiętaj, że niektóre firmy ubezpieczeniowe faktycznie obniżą twoją składkę, jeśli spłacisz kredyt hipoteczny. Pomyślą, że skoro jesteś właścicielem domu, masz większe szanse na lepszą opiekę i dumę ze swojego domu.Kupując ubezpieczenie dla swojej nieruchomości, przed podjęciem decyzji powinieneś porozmawiać z kilkoma agentami. Większość agentów może udzielić rabatu na wiele polis pisanych dla jednego klienta, więc pomysł, że mogą uzyskać całą Twoją firmę, byłby bardziej konkurencyjny pod względem stawki.Możesz zaoszczędzić tysiące dolarów i lat spłat, dokonując spłaty kredytu hipotecznego co dwa tygodnie, zamiast co miesiąc. Zapytaj swojego posiadacza kredytu hipotecznego o skorzystanie z tego programu płatności. Ponieważ w roku są 52 tygodnie, w końcu dokonasz dodatkowych kilku płatności bez psucia banku lub budżetu.Spłać swój kredyt hipoteczny! Chociaż i tak planujesz to zrobić, im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Firmy ubezpieczeniowe mocno wierzą, że osoby, które są właścicielami domu, są bardziej skłonne do dobrej opieki. Z tego powodu obniżą stawki każdemu, kto je spłaci.Oszczędność pieniędzy na pakiecie ubezpieczeniowym bez konieczności poświęcania kluczowych opcji ubezpieczenia to idealna sytuacja dla każdego właściciela domu. Jeśli możesz skorzystać ze wskazówek, które właśnie przeczytałeś, powinieneś być w stanie znaleźć spektakularny plan pokrycia, który nie rozbije banku co miesiąc.

Posted in Bez kategorii
Author Image
Redakcja