Piękna łazienka z płytkami Energie – Ker

Piękna łazienka z płytkami Energie – Ker

Jeśli chcesz stworzyć luksusową przestrzeń, wybór motywu monochromatycznego jest idealny, aby dodać wnętrzu klasy i elegancji.

Styl monochromatyczny obejmuje mieszankę czerni, bieli i szarości, aby stworzyć pięknie wyglądające kontrasty na ścianach i podłogach. Wybierając różne odcienie z palety kolorów monochromatycznych możemy dodać wnętrzu głębi i wymiaru.

Piękna łazienka z płytkami Energie – Ker

Płytki szare możemy łączyć z wieloma kolorami

Szczególnie chętnie są obecnie wybierane płytki w odcieniach szarości, w ofercie producenta Energie – Ker znajdziesz wiele takich płytek, mogą to być ciemniejsze szarości Parker Anthracite czy Grey, lub jaśniejsze Parker Smoke, Silver czy White, modele te są dostępne w rozmiarach 90×90 cm, 60×120 cm oraz 60×60 cm. Możemy zatem z ich pomocą stworzyć eleganckie i spójne pomieszczenie o różnej wielkości, płytki możemy położyć na ścianach i podłodze w kuchni czy łazience, lub w przedpokoju czy salonie na podłodze.

Lustrzane powierzchnie, metal oraz płytki imitujące marmur Statuario Imperiale doskonale nadają się do ożywienia łazienki wyłożonej szarymi płytkami z kolekcji Energie – Ker Parker, bez uszczerbku dla piękna ogólnego monochromatycznego motywu. Możemy również zdecydować się na bardziej odważne kolory płytek, ponieważ do szarości można łatwo dobrać odcienie kontrastujące w celach dekoracyjnych. Ciekawymi płytkami w mocnych kolorach będą te z kolekcji Oxidatio, płytki wyglądają jak przecierane, dostępne są w dwóch formatach 60×60 cm i 60×120 cm.

Wszystkie modele płytek producenta Energie – Ker możemy obejrzeć i zakupić na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/Energie-Ker/7741. Płytki Oxidatio Lithium mają odcienie perłowe, szare, srebrzysto-białe, model Oxidatio Tellurium to płytki w głębokim odcieniu brązu wpadającego w kolor czerwony i rdzawy, płytki Oxidatio Vanadium to piękny, intensywny kolor granatowy. Z takimi płytkami można osiągnąć bardzo ciekawe efekty dekoracyjne w każdym pomieszczeniu. Zastosowanie mieszanki płytek o różnych wzorach i fakturach może naprawdę ożywić łazienkę.

Posted in Dom
Author Image
Redakcja