Kokony niemowlęce, a może gniazdko dla maluszka?

Kokony niemowlęce, a może gniazdko dla maluszka?

Gniazdko dla maluszka wykonane z certyfikowanych materiałów może być użytkowane już od pierwszych dni życia. Stawiając na produkty marki Mulinek można mieć pewność, że smyk będzie czuł się bezpiecznie oraz komfortowo. Bez większych trudności można znaleźć kokony niemowlęce dla młodszych, jak i nieco starszych dzieci. Zróżnicowany asortyment sprawia, że znalezienie odpowiedniego wariantu nie będzie stanowić wyzwania. Zastanawiasz się, czy warto? Zapoznaj się z dalszą częścią wpisu!

Ochrona niemowlaka

Kokon dla niemowlaka można porównać do przenośnego łóżeczka. Jest to produkt otoczony grubą osłonką, która chroni maluszka przed przypadkowym upadkiem. Dziecko nie będzie przemieszczać się podczas snu, a więc takie gniazdo można umieścić obok siebie. Rodzic nie musi obawiać się, że nieumyślnie przygniecie swoja pociechę, a tym samym wyrządzi jej krzywdę. Modele o ergonomicznej konstrukcji zostały wielokrotnie przetestowane oraz sprawdzone, dzięki czemu można mieć sto procent pewności, że zakup będzie udany.

Przenośny leżaczek

Kokon dla maluszka wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy poszukują przenośnego leżaczka. Wiadomym jest, że pozostawienia dziecka bez opieki nawet przez krótką chwilę może zakończyć się tragicznie. Istnieje duże ryzyko, że zsunie się ono z kanapy, czy też przewijaka. W takiej sytuacji może wykorzystać gniazdo o optymalnej głębokości, dzięki któremu bez obaw zostawimy niemowlaka na krótką chwilę samego. Warto dodać, że modele marki Mulinek umożliwiają swobodną regulację np. powierzchni do leżenia, czy też wysokości brzegów.

kokon firmy mulinek

Łóżeczko podróżne

Nie od dziś wiadomo, że niemowlaki potrzebują dużej ilości snu. Co zrobić w przypadku, gdy maluch udał się na drzemkę podczas wizyty u znajomych? Dobrze mieć przy sobie kokon, który można wykorzystać, jako podróżne łóżeczko. Zapewni on oczekiwaną wygodę oraz swobodę. Mulinek posiada w swojej ofercie kokony wykonane z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów (m.in. velvet). Nie posiadają one w swoim składzie żadnych toksycznych związków, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne. Plusem jest również wysoka trwałość oraz odporność na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Atrakcyjny design sprawia, że nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone.

Mulinek

Mulinek

Facebook: https://www.facebook.com/MulinekOfficial/
Instagram: https://www.instagram.com/mulinek_pl/

Author Image
Redakcja