Modnego wyglądu nie definiuje rozmiar

Modnego wyglądu nie definiuje rozmiar

Nieważne jaki rozmiar nosisz, zawsze możesz wyglądać pięknie i modnie. Nie wstydź się swojego ciała i podkreśl to co w nim najpiękniejsze za pomocą ubrania. Pamiętaj, że kobieta jest piękna bez względu na rozmiar, który nosi.

Większość puszystych kobiet chcąc ukryć mankamenty swojej figury, wybiera za duże rozmiary. Jest to błąd, który może przynieść odwrotny do zamierzonego efekt. Ważne, aby dobrać idealny rozmiar i krój tak, aby uwydatnić to co w nas najpiękniejsze. Wbrew ogólnemu przeświadczeniu nie musisz bać się odważnych kolorów i wzorów. Od lat największą popularnością cieszą się koszule plus size w pionowe paski, które optycznie wysmuklają sylwetkę. Mogą być one zarówno szerokie, jak i wąskie. Ważne, aby biegły pionowo przez tkaninę.

Moda plus size dla puszystsych

W trendach mody plus size dla puszystych królują także kwieciste wzory. Ich również nie musisz się obawiać. Idelanym rozwiązaniem są koszule posiadające kontrastującą lamówkę biegnącą wzdłuż guzików. Aby uwydatnić biust, postaw na koszulki z dekoltem w kształcie V. Unikaj poziomych pasków, które optycznie poszerzają sylwetkę oraz mocnych jaskrawych kolorów. Wybierając spodnie postaw na te z wysokim stanem. Ukryją one mankamenty w okolicach brzucha i pięknie uwydatnią talię. Poszukując płaszcza czy marynarki pamiętaj, aby kończyła się ona za linią bioder. Projektanci mody Plus size tacy jak Fenii oferują coraz wiecej modeli ubrań plus size, dzięki czemu twoja szafa nie będzie już nudna.

Zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe posiadają w swojej ofercie kolekcje dla kobiet noszących większy rozmiar. Pamiętaj, żeby zwracać szczególną uwagę na materiał z jakiego wykonane zostało ubranie. Nie sugeruj się tylko i wyłącznie rozmiarówką, znacznie bardziej miarodajne okażą się dokładne wymiary takie jak długość rękawa, obwód w pasie lub kołnierzyku czy długość nogawki itp. Szczególnie ważne jest to przy zakupach dokonywanych przez internet.

Author Image
Redakcja