Naucz się najlepszego ruchu przy zakupie nieruchomości

Naucz się najlepszego ruchu przy zakupie nieruchomości

Rynek mieszkaniowy niekoniecznie jest skomplikowany, ale ponieważ wszyscy i ich brat próbują zarobić na twojej inwestycji, jest wiele osób, które wolałyby, abyś nie wiedziała o kupnie nieruchomości.

Przeczytaj ten artykuł, aby poznać kilka świetnych wskazówek dotyczących kupowania nieruchomości.Jeśli masz środki finansowe, aby to zrobić, to kupując dom, wybierz piętnastoletnią hipotekę, a nie trzydziestoletnią. Może to kosztować więcej z miesiąca na miesiąc, jednak w ciągu trzydziestu lat zapłaciłbyś o wiele tysięcy dolarów więcej odsetek od trzydziestoletniego kredytu hipotecznego.Nie pozwól, aby Twój agent nieruchomości zmienił za Ciebie zdanie na temat konkretnej nieruchomości. Nie zarabiają pieniędzy, dopóki nieruchomość nie zmieni właściciela, więc pozbawieni skrupułów agenci mogą nie mieć na uwadze twojego najlepszego interesu i mogą próbować nakłonić cię do zakupu nieruchomości, która nie jest dla ciebie odpowiednia.Poświęć trochę czasu na zbadanie obszaru, w którym kupujesz lub sprzedajesz dom. Przed podjęciem decyzji, czy jest to dobre miejsce na przeprowadzkę rodziny, możesz sprawdzić lokalne poziomy dochodów, stopę bezrobocia i liczbę ludności. Pomoże ci to dowiedzieć się sporo o okolicy, w której się przeprowadzasz.Ponieważ rząd subsydiuje Twój zakup domu, zakup domu nie tylko zapewnia mieszkanie Tobie i Twojej rodzinie, ale zapewnia również ulgi podatkowe. Wszystkie podatki od nieruchomości i odsetki od kredytu hipotecznego, które płacisz od nieruchomości, można odliczyć od dochodu brutto, co może znacznie zmniejszyć dochód podlegający opodatkowaniu.Rozważając zakup nowego domu, bardzo ważne jest, aby spojrzeć na perspektywę długoterminową, a nie tylko krótkoterminową. Chociaż możesz nie mieć jeszcze dzieci, możesz ich chcieć w przyszłości. Naucz się najlepszego ruchu przy zakupie nieruchomości

Należy więc nadal przyjrzeć się okolicznym szkołom, aby upewnić się, że są zadowalające.Twój dług, historia kredytowa, rodzaj kredytu hipotecznego, który wybierzesz i aktualne oprocentowanie, będą odgrywać ważną rolę, gdy będziesz ubiegać się o kredyt hipoteczny.

To wszystko określi, wraz z twoim dochodem i gotówką, kwotę pieniędzy, którą pożyczkodawca da ci na zakup domu.Rozważając zakup domu upewnij się, że myślisz, że jest to dom, w którym będziesz szczęśliwy przez co najmniej trzy do pięciu lat. Tak długo zajmie Ci zgromadzenie kapitału własnego w domu, aby odzyskać pieniądze, aby nie skończyć finansowo do góry nogami.Aby pomóc Ci kupić lub sprzedać nieruchomość, musisz znaleźć agenta, z którym nie jesteś już osobiście związany. Zatrudnienie dobrego przyjaciela lub krewnego od początku oznacza potencjalną katastrofę. Nie wszyscy agenci współpracują ze swoimi klientami i są sposoby na ich zwolnienie. Wyobraź sobie, że to żona twojego szefa, czy ciotka.Postaraj się jak najlepiej zrozumieć język nieruchomości i zwróć uwagę na kluczowe terminy. Jeśli dom jest opisywany jako „przytulny”, oznacza to zwykle, że jest to bardzo małe miejsce. Opisanie domu jako „tak jak jest” zwykle oznacza, że ​​trzeba będzie wykonać dużo pracy w domu.Jak się przekonasz, rynek nieruchomości to paskudne miejsce. Każdy wyciąga rękę dla zysku. A jako kupujący jesteś złotą gęsią, która utrzymuje płynność jajek. Nie daj się wykorzystać. Skorzystaj ze wskazówek, których się tutaj nauczyłeś, aby stać się drapieżnikiem w przeciwieństwie do ofiary.

Author Image
Redakcja