Zmniejszenie rachunków podatkowych dzięki ekologicznemu rozwojowi

Zmniejszenie rachunków podatkowych dzięki ekologicznemu rozwojowi

Korzystanie z zielonej energii to prosty i niedrogi sposób, aby pomóc swojemu środowisku, jednocześnie obniżając rachunki.

W tym artykule jest wiele prostych wskazówek, które pomogą Ci zacząć bez konieczności marnowania ręki i nogi. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czego potrzebujesz, aby zacząć.Rząd USA udostępnia fundusze grantowe jako zachętę dla konsumentów do rozpoczęcia korzystania z zielonej energii. Skontaktuj się z lokalnym samorządem i dowiedz się o wszelkich możliwych programach, do których możesz się kwalifikować. W Twojej okolicy mogą istnieć programy, które pozwolą Ci zainstalować rozwiązania w zakresie energii słonecznej lub wiatrowej za darmo lub z odliczeniami podlegającymi opodatkowaniu, jeśli się do nich kwalifikujesz.Podczas prania staraj się używać zimnej wody. Prawie 90 procent energii zużywanej przez pralki zużywane jest na podgrzewanie wody. Jeśli twój detergent jest przyzwoity, zimna woda będzie tak samo skuteczna, jak gorąca podczas czyszczenia prania. Pierz tylko wtedy, gdy masz pełny wsad do pralki.Spróbuj ogrzać swój dom piecem na pellet drzewny. Pellet spalany w piecu pelletowym powstaje z bardzo zwartych trocin. Zmniejszenie rachunków podatkowych dzięki ekologicznemu rozwojowi

Spalają się tak czysto, że nie są wymagane do uzyskania certyfikatu EPA dla emisji.

Należy jednak pamiętać, że w niektórych rejonach koszt peletów może być wysoki.Aby korzystać z zielonej energii w domu, należy wymienić wszystkie żarówki na nowe, energooszczędne żarówki fluorescencyjne. Nie tylko zaoszczędzisz pakiet na rachunku za energię, ale pomożesz zachować energię dla przyszłych pokoleń i zmniejszysz swój wpływ na sieć energetyczną w Twoim mieście.Kupując nowe urządzenia, wybieraj te, których ocena energetyczna jest w najbardziej wydajnym zakresie. Nawet jeśli nie stać Cię na nowe urządzenia, możesz wybrać nowe części do starych urządzeń, które są znacznie bardziej wydajne i pomogą Twoim starym urządzeniom oszczędzać pieniądze i energię, tak jak nowe.Jeśli wolisz używać zmywarki do mycia naczyń, uruchamiaj ją tylko wtedy, gdy jest pełna. Twoja zmywarka zużywa tyle samo energii i wody, nawet jeśli jest w połowie pełna. Podczas uruchamiania zmywarki upewnij się, że korzystasz z opcji energooszczędnej, która umożliwia suszenie naczyń na powietrzu.Upewnij się, że Twój dom jest całkowicie zabezpieczony przed przeciągami, jeśli chcesz żyć ekologicznie i korzystać z zielonej energii. Okna i drzwi są twoimi największymi winowajcami wypuszczania gorącego i zimnego powietrza z domu. Więc zamknij je i zacznij oszczędzać pieniądze.Jeśli jesteś w trakcie lub planujesz zaprojektować własny dom, możesz od samego początku wbudować w swój dom kilka źródeł zielonej energii. Zacznij od wyszukania terenu, który ma źródło wody, takie jak strumień lub pomieszczenie dla turbin wiatrowych. Innym dobrym pomysłem jest wybór dachu z wbudowanymi panelami słonecznymi. Możesz nawet ustawić je tak, aby jak najlepiej wykorzystać światło słoneczne.Aby oszczędzać energię w domu, podłącz swoją elektronikę, w tym telewizory i odtwarzacze DVD, do listew zasilających, a gdy ich nie używasz, wyłącz listwy zasilające. Dzięki temu nie tylko oszczędzasz energię, ale także zaoszczędzisz pieniądze na rachunkach za energię elektryczną.Chociaż przebudowa domu w celu wykorzystania zielonej energii jest bardzo łatwa i dość opłacalna, to od Ciebie zależy, czy weźmiesz to, czego się tutaj nauczyłeś, i zaczniesz. Im więcej czasu poświęcisz na projekt, tym lepszy wynik. Więc zabierz się do pracy już dziś, aby uzyskać najlepsze wyniki!

Author Image
Redakcja