Obowiązkowy atrybut podczas wyjazdów? Butelka z wkładem filtrującym!

Obowiązkowy atrybut podczas wyjazdów? Butelka z wkładem filtrującym!

W końcu przyszło lato, to czas wakacji, biwaków oraz aktywności na świeżym powietrzu. Brzmi nieźle? Nie zapominaj jednak o odpowiednim nawodnieniu, pomoże ci w tym butelka z wkładem filtrującym! Butelka filtrująca – rozwiązanie na wyciągnięcie ręki!

Gdzie wybierasz się w tym roku? Polskie morze, góry, a może długo wyczekiwany wypad za granicę? Niezależnie od odpowiedzi, pamiętaj o odpowiednim nawodnieniu. Sięgnij po poręczną butelkę wielokrotnego użytku i ugaś pragnienie zawsze, gdy tego potrzebujesz. Butelka z filtrem jest wyjątkowo lekka i skuteczna. W jaki sposób działa? Jej „sekret” to wymienny filtr węglowy (naturalny, powstały z łupin orzecha kokosowego), który neutralizuje nieprzyjemny smak i zapach chloru z wody kranowej, a przy okazji pozostawia niezmienną ilość minerałów (głównie magnez oraz wapń) w niej występujących. Czy wiesz, że jeden filtr jest w stanie zastąpić aż 300 butelek wody w jednorazowych opakowaniach? Dzięki temu dbasz nie tylko o siebie i najbliższych, ale również o środowisko. Jednak to nie tylko wyjątkowa skuteczność, oszczędność i ograniczenie zużywanych opakowań jednorazowych. Butelka na wodę została wyposażona w wygodny korek sportowy, który zapewnia wyjątkową szczelność podczas wszelkich aktywności!Butelka z wkładem filtrującym – do wyboru, do koloru
Gdy wiesz już jakie możliwości daje ci butelka filtrująca oraz jak ważnym atrybutem może się okazać podczas letnich (ale nie tylko) wypadów, czas przejść do kolejnego aspektu. Wpisując w wyszukiwarce słowa: butelka filtrująca, znajdziesz wiele modeli oraz kolorów (polski producent Dafi w swojej ofercie posiada tak wyjątkowe kolory, jak: flamingowy, limonkowy, cytrynowy czy makowy. Butelka z wkładem filtrującym występuje w 3 rozmiarach, które możesz dostosować do swoich preferencji oraz potrzeb:

– najmniejsza 0,3 l

– średnia 0,5 l

– największa 0,7 l

Na koniec krótkie podsumowanie, czyli gdzie możesz używać butelki filtrującej?

– podczas wakacji, biwaków, krótkich i długich wypadów za miasto

– podczas spacerów

– podczas treningu np. na świeżym powietrzu

– w pracy

– na uczelni

– w szkole

– no i oczywiście w domu

Ruszasz na wakacje, biwak lub dłuższy spacer? Nie zapominaj o nawodnieniu i sięgnij po najlepsze rozwiązanie! Gdzie? Butelka z wkładem filtrującym czeka na ciebie na stronie dafi.pl/butelka-filtrujaca/. Twoje wybory mają znaczenie, dlatego stawiaj na najlepsze produkty!

Author Image
Redakcja