Balony reklamowe jako obowiązkowy gadżet podczas otwarcia firmy!

Balony reklamowe jako obowiązkowy gadżet podczas otwarcia firmy!

Event otwarcia firmy, sklepu czy każdego innego miejsca musi zwrócić uwagę nie tylko zaproszonych gości, ale też wielu innych osób. Organizatorzy tego typu wydarzeń powinni zadbać o ciekawą oprawę eventu, ale też przygotować dla odwiedzających drobne upominki. Jednymi z elementów, których nie może zabraknąć na żadnym tego typu wydarzeniu są balony reklamowe. Dlaczego są obowiązkowym gadżetem na otwarciu firmy?

Dekoracja szybka w wykonaniu

Balony reklamowe sprawdzą się zarówno u osób, które planują wydarzenie od kilku tygodni, jak i tych, które przypominają sobie o dekoracjach na ostatnią chwilę. Najważniejszym plusem balonów reklamowych jest możliwość ich szybkiego przygotowania. Balony reklamowe można spokojnie zamówić „na ostatnią chwilę”, a ich dostawcy oferują możliwość dostarczenia nawet dużych partii w krótkim czasie.

Budżetowa atrakcja

Organizacja eventu otwarcia na wysokim poziomie wiąże się z koniecznością poniesienia wysokich kosztów. Nie oznacza to jednak, że organizatorzy nie mogą nieco przyoszczędzić, wybierając odpowiednie elementy dekoracyjne. Jednymi z nich są balony reklamowe – nie są one drogie, a jednocześnie dobrze dopasowane i zaprojektowane pozwalają wywołać uśmiech na twarzach uczestników wydarzenia i zrobić wrażenie. Można z nich bowiem wykonać nie tylko dekoracje, ale też ciekawe ścianki czy słupy, stanowiące tło do robienia zdjęć. Dodatkowo, są one dostępne w wielu wariantach, stąd też można je wykorzystać na wiele sposobów.

Kochają je dzieci, ale też dorośli

Część eventów jest organizowana dla dzieci – zapraszani są dorośli wraz ze swoimi pociechami. Na tego typu wydarzeniach nie może oczywiście zabraknąć balonów – najmłodsi uczestnicy wydarzenia wręcz je uwielbiają. Nic dziwnego – są to zabawki, które można wykorzystać do różnych zabaw. Uśmiech wywołany na twarzy dziecka jest najlepszym co zapamiętują rodzice. Dodatkowo balon z pewnością powróci z maluchem do jego domu, a to pozwoli przedłużyć kontakt uczestników wydarzenia z marką i zapamiętać ją na dłużej.

Są skuteczną forma reklamy

Balony reklamowe ( https://sklep.grupaluxpol.pl/kategoria-produktu/balony-reklamowe/ ) mogą być wykorzystywane do pośredniej, jak i bezpośredniej reklamy. Ta pierwsza ma miejsce w sytuacji, gdy uczestnicy eventu wracają do domu i np. spacerując ulicami miast pokazują je innym. Balony reklamowe mogą być również rozdawane przez pracowników firmy, będących ambasadorami marki, na ulicach miast. Jest to możliwe, gdyż balony są widoczne, czytelne i ciekawe – pozwalają dotrzeć do wielu osób, również tych, które nie wiedza o planowanym evencie.

Uniwersalne

Jak już wspomniano – balony reklamowe mogą być nie tylko rozdawane uczestnikom wydarzenia, ale też wykorzystane jako element dekoracji. Połączenie funkcji ozdobnej z promocyjną jest niezwykle cenne, gdyż niewiele artykułów to umożliwia. Balony jako dekoracja mogą tworzyć słupy czy łuki dekorujące wejście do pomieszczenia czy też tworzyć ciekawą ściankę do wykonania popularnych selfie. Dodatkowo balony umieszczone na wejściu wyróżniają miejsce i tym samym ułatwiają zaproszonym gościom dotarcie do celu.

Balony reklamowe w branży marketingowej są wykorzystywane na wiele sposobów – jeśli planujesz ważne dla Twojej firmy wydarzenie bądź też inny, ciekawy event – sprawdź ofertę i możliwości, jakie dają balony reklamowe i ciesz się niezapomnianą dekoracją, którą będziesz mógł wykorzystać nie raz!

Author Image
Redakcja