Postaw na wygodę podczas urlopu – ubrania do karmienia obowiązkowo w Twojej walizce

Postaw na wygodę podczas urlopu – ubrania do karmienia obowiązkowo w Twojej walizce

Wśród wielu ubrań skierowanych do rodziców i dzieci, jak np. ubrania mama i córka, ubrania mama i syn czy też sukienki ciążowe, są również te, które przydają się na pierwszym etapie życia dziecka. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które istnieje po to, aby ułatwiać życie i zwiększać komfort matek karmiących oraz ich pociech. Dlaczego warto mieć przy sobie na urlopie koszule do karmienia? Podpowiadamy!

Wygoda na plaży

Okazuje się, że ubrania do karmienia sprawdzą się w niemal każdej sytuacji. Rodzinny dzień na plaży nie musi być przerywany poszukiwaniem miejsca, w którym będziesz mogła swobodnie nakarmić swoje niemowlę. W tym pomogą Ci różnorakie sukienki do karmienia. Wykonywane są najczęściej z wysokiej jakości, przepuszczających powietrze materiałów.

Jak odbywa się karmienie? Sukienki wyposażone są w specjalne, niewielkich rozmiarów suwaki. Bardzo dobrze wtapiają się w materiał, dzięki czemu są niemal niewidoczne. Wystarczy je rozsunąć, a będziesz mogła bez problemu, zachowując dyskrecję nakarmić swoje dziecko wszędzie tam, gdzie będzie tego potrzebowało.

Sukienki do karmienia zostały zaprojektowane tak, abyś czuła się w nich nie tylko komfortowo, ale i kobieco. Z tego względu ich kolory, wzory i kroje podkreślają atuty damskiej sylwetki, tuszując potencjalne mankamenty.

Zwiedzanie i spacery

Jeśli lubicie zwiedzać i spacerować, nieważne czy po miastach, czy po górach – trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Podstawą są dobre buty, które zapewniają nogom stabilizację. Równie istotne są ubrania. Powinny być przewiewne. Jeśli należysz do grona karmiących mam, duże znaczenie będzie miało dla Ciebie również to, aby odzież umożliwiała Ci przystawienie dziecka do piersi. Dlatego zwróć uwagę na bluzki do karmienia albo koszulki do karmienia. Mają one zazwyczaj zamontowany specjalny „system”, który umożliwi Ci szybkie i dyskretne karmienie, w dowolnym miejscu.

Ów „system” to niewielkich rozmiarów zamki, estetycznie ukryte w materiale. Ich rozsunięcie ułatwi Ci przystawienie dziecka do piersi, bez zbytniego odsłaniania piersi. Możesz więc karmić zarówno w kąciku dla matki i dziecka, jak i na ławce w parku, w słoneczny dzień, a nawet na górskim szlaku!

Gdzie kupować?

Ubrań do karmienia raczej na próżno szukać w butikach. Musi być to bowiem odzież wysokiej jakości. Wszak zależy Ci z pewnością na komforcie Twoim i Twojego dziecka. Z tego względu warto zwrócić uwagę na polskich producentów. Na rynku wybija się firma Koszulove, która samodzielnie przygotowuje każde ubranie, które oferuje. To atestowana bawełna, przyjazna ciału dziecka. Podwójne przeszycia na elementach łączenia zapewniają wysoką trwałość odzieży. Kolory oraz printy są żywe i intensywne, nawet po wielu praniach.

Jeśli raz zdecydujesz się i kupisz na próbę, choćby jedną koszule do karmienia, szybko przekonasz się, że trudno będzie Ci wrócić do życia bez takiej odzieży!

Author Image
Redakcja