Poznaj porady i wskazówki dotyczące wyboru biżuterii

Poznaj porady i wskazówki dotyczące wyboru biżuterii

Biżuteria do ciała to trend, który pozostanie.

Podczas gdy pojedynczy, błyszczący kolczyk do pępka może być seksowny, można posunąć się za daleko. Piercing może mieć znaczenie i istnieje w niektórych kulturach od pokoleń, ale dla większości z nas jest to dość nowe. Osobie w wieku 60 lat trudno jest zrozumieć, dlaczego nastolatek ma kolce wystające z twarzy.Kupując diamenty, nie daj się nabrać na sprzedaż zwodniczego oświetlenia biżuterii. Wiele z nich ma żarówki kwarcowe lub halogenowe. Rodzaje emitowanego przez nie światła mogą naprawdę sprawić, że kamienie wydają się znacznie jaśniejsze. Dzieje się tak dlatego, że bezcelowo świecą za sobą, aby nadać im fałszywy blask, próbując przyciągnąć klientów.Wybierając biżuterię na prezent dla dziewczyny, upewnij się, że jest to coś, co naprawdę pokaże jej, że ją kochasz i ją rozumiesz. W tym momencie twojego związku biżuteria, którą jej dajesz, powinna być czymś więcej niż tylko prezentem, ale przemijaniem twojej miłości.Trzymaj się swojego budżetu. Impulsowanie poza budżetem może powodować wiele problemów, nie tylko finansowych. Możesz poczuć się nadmiernie zestresowany, jeśli zdasz sobie sprawę, że kupiony kawałek powoduje, że popadasz w długi. Nadmierne obciążenie finansowe nie jest najlepszym sposobem na zakup biżuterii, więc trzymaj się swojego budżetu.Aby uniknąć tandetnej ilości biżuterii, trzymaj się zasady dwóch. Dwa świetne kawałki na raz to najlepsze, co powinieneś wypróbować w jednym stroju. Wybierz bransoletkę i naszyjnik, naszyjnik i pierścionek lub pierścionek i bransoletkę. Zachowaj prostotę, aby uzyskać maksymalny efekt.Szlif, kolor i wyrazistość diamentu mogą zrobić większe wrażenie niż sam rozmiar. Musisz także pomyśleć o tym, kto otrzyma ten pierścionek.Spróbuj przechowywać srebrną i inną metaliczną biżuterię w plastikowych, szczelnych torbach. Torby te zapobiegają kontaktowi powietrza z cenną biżuterią, co z kolei wydłuża trwałość biżuterii. Poznaj porady i wskazówki dotyczące wyboru biżuterii

Jeśli wykonasz ten prosty i tani proces przechowywania biżuterii metalicznej, będą one trwać dłużej i będą wyglądać lepiej.Świetną wskazówką, która może pomóc w utrzymaniu biżuterii, jest zdejmowanie pierścionka, gdy idziesz na siłownię, aby podnosić ciężary.

Podnoszenie ciężarów z założonym pierścionkiem może wyrządzić wiele szkody twojemu pierścionkowi. Ciągle będziesz go drapał o ciężarki, które mocno go zarysują.Kupując biżuterię, szukaj kamieni, które rzeczywiście pochlebiają Twoim oczom. Unikaj czerwonych kamieni, jeśli masz bardzo bladą skórę i unikaj jaśniejszych kamieni, jeśli masz ciemną skórę. Kamień o kolorze podobnym do Twoich oczu zdziała dla Ciebie cuda. Znajdź coś, co możesz z łatwością nosić ze swoimi strojami.Nie narażaj swojej hurtowej sprzedaży biżuterii, nie oceniając dokładnie jakości oferty swoich dostawców. Najwyższej jakości jest biżuteria z litego złota lub srebra, następnie biżuteria z vermeilu, a następnie biżuteria platerowana. W przypadku biżuterii platerowanej górna warstwa złota jest szybko erodowana przez olejki skórne i tarcie. Ten rodzaj biżuterii jest postrzegany przez kupujących jako gorszy od innych.Wybierając biżuterię, zastanów się, dokąd się wybierasz i co będziesz robić. Na przykład, jeśli idziesz do kina lub grać, nie noś niczego brzęczącego, takiego jak bransoletki lub biżuteria z dzwoneczkami, które mogą przeszkadzać innym widzom! Jeśli będziesz w pobliżu dziecka, nie noś wiszących kolczyków, bo możesz tego żałować!Staraj się być modny w tym trendzie, ale nie posuwaj się za daleko. Możesz żałować, że zrobiłeś sobie wiele dziur w twarzy, gdy masz 30 lat i masz blizny po nastoletnich kolczykach. Nie każdy docenia ten wygląd, więc postaraj się uzbroić w cierpliwość swoich dziadków. Dobrze jest być indywidualistą, ale oznacza to nie robienie tego, co robią wszyscy inni.

Author Image
Redakcja