Profesjonalne usługi detektywistyczne

Profesjonalne usługi detektywistyczne

Prywatny detektyw zajmuje się obserwacją osób, może wykonać dokumentację fotograficzną czy też wideo z dużej odległości dysponując obecnie nowoczesnym sprzętem.

Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że osoba obserwowana nie zna detektywa, nie będzie podejrzewała, że jest śledzona. Dokumentacja z obserwacji może posłużyć w czasie rozprawy sądowej dotyczącej rozwodu, praw do opieki nad dzieckiem, podziału majątku, zatem może być to bardzo istotna dokumentacja, jeżeli chodzi o rozprawy rozwodowe.

Profesjonalne usługi detektywistyczne

Jakie usługi oferuje prywatny detektyw?

Prywatny detektyw zbiera dokumentację, przygotowuje sprawozdania pisemne, cały materiał dowodowy, który jest wiążący prawnie, może zostać wykorzystany podczas rozprawy sądowej. Dodatkowo detektyw składa zeznania przed sądem, które pozwolą na uzyskanie korzystnego wyroku. Podczas obserwacji detektyw opracowuje strategie działania, zbiera informacje o współmałżonku, miejscu w którym przebywa, może ustalić także dane personalne kochanków, świadków, osób które mogą zeznawać na korzyść klienta. Oczywiście możemy cały czas być informowani o przebiegu obserwacji.

Sprawy rozwodowe to jeden z obszarów, jakimi zajmuje się prywatny detektyw Warszawa jest dużym miastem, gdzie detektywi prowadzą także inne usługi, może być to wykrywanie podsłuchów, z tego rodzaju usług korzystają często firmy, przykładowo które będą chciały sprawdzić salę konferencyjną. Obecnie podsłuchy są coraz mniejsze, zatem możliwości umieszczenia podsłuchu przez konkurencje są dość duże. Prywatne agencje detektywistyczne posiadają odpowiedni sprzęt wykrywający urządzenia podsłuchowe, które obecnie jest bardzo łatwo ukryć ze względu na miniaturyzację. Według polskiego prawa stosowanie podsłuchu przez osoby prywatne czy też firmy jest niedozwolone.

Często prywatny detektyw zajmuje się także wywiadem gospodarczym, może to dotyczyć nielegalnych praktyk uzyskiwania informacji o firmie, wykrywanie wykradania danych dotyczących technologii. Ochrona własności firmy jest bardzo istotna, obecnie coraz częściej firmy chronią także swoją własność intelektualną.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie

Detektyw Warszawa BDR
ul. Raszyńska 3

02-026 Warszawa

tel. 22 188 18 23

[email protected]

Author Image
Redakcja