Integracja z Allegro od Apilo (daw.ErpBox) – dlaczego warto z niej skorzystać prowadząc e-sklep?

Integracja z Allegro od Apilo (daw.ErpBox) – dlaczego warto z niej skorzystać prowadząc e-sklep?

Allegro to największa i najbardziej popularna platforma aukcyjna w Polsce, która skupia setki tysięcy sprzedających oraz kupujących. Nie ma się więc co dziwić, że wiele osób, które działa w branży e-commerce, chętnie z niej korzysta. Aby jednak czerpać z tego rozwiązania właściwe korzyści, warto postawić na coś takiego, jak integracja Allegro. Dlaczego? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Gdy rośnie sprzedaż postaw na integracje!

Najważniejszym wyznacznikiem e-sprzedaży jest jej wzrost. To zawsze cieszy każdego, ponieważ im więcej sprzedamy, tym więcej zarobimy. Należy jednak pamiętać, że każde zbycie towaru drogą internetową wiąże się z mailami, kwestiami logistycznymi związanymi z wysyłką oraz weryfikacją płatności.

Gdy mamy niewielką ilość zamówień, jesteśmy w stanie nad tym wszystkim zapanować. A co w sytuacji, gdy nasz biznes e-commerce rozkręcił się już na dużą skalę? Polecamy wówczas skorzystać z takiego narzędzia jak platforma Apilo (daw.ErpBox), dla której opanowanie tysięcy maili i płatności, to żaden problem. Możliwa jest także integracja Allegrowięcej informacji.

Integracja Allegro z Apilo (daw.ErpBox) – zalety:

  • wszystkie zamówienia z Allegro automatycznie trafiają w jedno miejsce, dzięki czemu łatwo można zweryfikować aktualną sprzedaż i stan zamówień;

  • oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nie potrzebujesz dodatkowych programów ani ludzi, aby zarządzać swoją sprzedażą;

  • prowadzenie sprzedaży online bez niepotrzebnych stresów, ponieważ do wszystkich niezbędnych danych masz dostęp w jasny i przejrzysty sposób.

  • łatwość w docieraniu do informacji, które są na dany moment potrzebne (specjalna wyszukiwarka danych);

  • aktualizacja statusu zamówienia w sposób automatyczny, dzięki czemu można na bieżąco śledzić, co dzieje się z produktem zamówionym przez klienta.

  • automatyczne generowanie druków przewozowych;

  • automatyczne przypisanie kurierów z Allegro do metod wysyłki w Apilo (daw.ErpBox).

Ponadto, integracja Allegro ma jeszcze jedną ważną zaletę. Dzięki niej można także wysyłać e-maile klientom o tym, że zamówienie zostało już utworzone, że płatność została zarejestrowana oraz, że towar został wysłany.

Podsumowanie

Korzystanie z Allegro oraz narzędzi Apilo (daw.ErpBox), które usprawniają sprzedaż, sprawia, że e-handel staje się prostszy i efektywniejszy. Co więcej, łatwiej zapanować nam nad całą logistyką związaną z wysyłką oraz opłacaniem zamówień bez angażowania do tego dodatkowych osób.

Author Image
Redakcja