Jak przetransportować auto za granicę?

Jak przetransportować auto za granicę?

Transport samochodów, to jedna z tych usług, gdzie terminowość, sumienność i wysoka jakość świadczonych usług, ma ogromne znaczenie. Dlatego ważnym jest, aby tę usługę zlecić profesjonalnej firmie, która zadba o nasz samochód, nie tylko podczas załadunku czy rozładunku, ale także w czasie samego transportu.

Fanlogic zajmuje się transportem samochodów już od wielu lat. Transportuje zarówno samochody tradycyjne jak i zabytkowe czy wysokiej klasy auta sportowe. Usługę transportu samochodu realizują na terenie całej Polski, a także Europy.

Fanlogic w swojej flocie, posiada nowoczesne samochody przyczepy do transportu samochodów. Między innymi dysponuje przyczepą Brian James Trailers model Race Shuttle 5, która wyróżnia się niezawodnością i wytrzymałością. Posiada ona ładowność do 2400 kg

Fanlogic transport samochodów

Dlaczego warto powierzyć firmie Fanlogic transport swojego samochodu? To firma posiadająca w tym aspekcie ogromne, wieloletnie doświadczenie. Dzięki niezawodnej logistyce i wyspecjalizowanej kadrze kierowców, każdy transport auta realizowany jest w sposób bezpieczny i terminowy. Kierowcy prowadzący transport posiadają liczne certyfikaty oraz regularnie uczestniczą w szkoleniach, dokształcając się z nowych technologii czy ciągle zmieniających się obostrzeń.

Fanlogic może także pochwalić się rzetelną realizacją zleceń dzięki elastycznemu podejściu do klienta. Termin realizacji transportu zawsze dopasowywany jest do potrzeb i wymagań klienta. Nawet jeśli koniecznym jest połączenie ze sobą kilku punktów lokalizacyjnych.

Przyczepy i auta używane do transportu spełniają wszelkie techniczne standardy, przed każdą podróżą ich stan techniczny jest dokładnie badany i sprawdzany, dzięki czemu możemy mówić o niezawodnej realizacji usługi. Wyposażone są w najnowsze rozwiązania technologiczne jak np. systemy GPS, dzięki którym każda podróż przebiega zgodnie z planem.

Fanlogic dzięki solidności i gwarancji bezpieczeństwa posiada wielu stałych klientów zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.

Author Image
Redakcja